🎄🎄🎄 VÁNOCE V KLIDU S DOPRAVOU ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY 🎄 🎄 🎄 PLATÍ PŘI VYUŽITÍ ZÁSILKOVNY, POUZE DO 10.12

Kávový servis do kavárny

Kávový servis pro vaši kavárnu

Vybavujete novou kavárnu, nebo chcete posunout přípravu kávy na vyšší metu? Půjčte si kávovar na míru vaší spotřebě, vyberte spolu s námi tu nejlepší kávu a nechte proškolit svůj personál na profesionální baristickou úroveň.

Káva, na kterou se budou lidé vracet

Čerstvá káva musí zákazníkům chutnat i vonět. Ale jakou vybrat? Ovocitější, víc hořkou nebo dokonce bezkofeinovou? Začneme ochutnávkou našich káv a vybereme tu nejlepší pro vaše zákazníky.

Výhody kávy z Pražírny Ignác

  • Najdete u nás výběrové kávy z různých koutů světa: Směsi s robustou, jednodruhové kávy Pražírna Ignác i vysokocuppingové kávy IG coffee roasters.
  • Volit můžete kávy na espresso i filtr.
  • Kávu vždy dostanete čerstvou s dodáním kamkoli.
  • Zrnka pro vás připravujeme v pražírně v Hradčanech u Brna. Pražíme několikrát týdně. Čerstvá káva pár dnů odpočívá ve speciálních barelech. Pak putuje do trojvrstvých sáčků se zipem a jednocestným ventilem, aby si zachovala nejvyšší kvalitu.
  • Společně vymyslíme plán odběru kávy, ať máte o starost méně.

Váš kávovar = naše starost

Získáte kompletní návod a postup, co udělat, abyste zákazníkům vždy nabídli výbornou kávu. Na výběr máte profesionální kávovary značek SanRemo nebo LaMarzocco k zapůjčení.

Konkrétní model vybereme na míru vašich potřeb. Ke kávovaru vám zapůjčíme i profesionální mlýnek na kávu.

Co se teď bude dít?

  1. Stavte se ideálně na našem showroomu, kde si kávovary vyzkoušíte a osaháte. 
  2. Vybraný kávovar vám přivezeme a zapojíme přes filtraci Brita. 
  3. Servis nechte na nás: Co se týče pravidelné údržby i nečekaných oprav.

Bez příslušenství by to nešlo

Kromě kelímků, hrníčků nebo cukrů s vlastním logem u nás seženete i kvalitní chemii k čištění kávovaru Urnex. Vybrat můžete i šálky a další doplňky uznávané baristické značky Loveramics nebo další doplňky jako konvičky na mléko nebo tampery.

Správná příprava kávy, základ úspěchu

K čemu by byl kvalitní kávovar a káva, když ji nebude mít kdo připravit? I to za vás vyřešíme. Proškolíme váš tým tak, že všichni budou vařit kávu správně a v dobře udržovaných kávovarech. Osvojí si přípravu espressa, mléčné pěny, správný stupeň mletí i extrakci kávy.

Chcete na kávě vlastní logo? Žádný problém

Zvolte si balení kávy, hrnky nebo cukry s vaším vlastním logem. Stavte se u nás v showroomu a společně vybereme tu nejlepší kávu, kávovar i nezbytné příslušenství.

Káva z vaší kavárny tak uspokojí i opravdu náročné zákazníky a rádi k vám přijdou znovu a znovu.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz