Kávový servis do kavárny

Kávový servis pro vaši kavárnu

Vybavujete novou kavárnu, nebo chcete posunout přípravu kávy na vyšší metu? Půjčte si kávovar na míru vaší spotřebě, vyberte spolu s námi tu nejlepší kávu a nechte proškolit svůj personál na profesionální baristickou úroveň.

Káva, na kterou se budou lidé vracet

Čerstvá káva musí zákazníkům chutnat i vonět. Ale jakou vybrat? Ovocitější, víc hořkou nebo dokonce bezkofeinovou? Začneme ochutnávkou našich káv a vybereme tu nejlepší pro vaše zákazníky.

Výhody kávy z Pražírny Ignác

  • Najdete u nás výběrové kávy z různých koutů světa: Směsi s robustou, jednodruhové kávy Pražírna Ignác i vysokocuppingové kávy IG coffee roasters.
  • Volit můžete kávy na espresso i filtr.
  • Kávu vždy dostanete čerstvou s dodáním kamkoli.
  • Zrnka pro vás připravujeme v pražírně v Hradčanech u Brna. Pražíme několikrát týdně. Čerstvá káva pár dnů odpočívá ve speciálních barelech. Pak putuje do trojvrstvých sáčků se zipem a jednocestným ventilem, aby si zachovala nejvyšší kvalitu.
  • Společně vymyslíme plán odběru kávy, ať máte o starost méně.

Váš kávovar = naše starost

Získáte kompletní návod a postup, co udělat, abyste zákazníkům vždy nabídli výbornou kávu. Na výběr máte profesionální kávovary značek SanRemo nebo LaMarzocco k zapůjčení.

Konkrétní model vybereme na míru vašich potřeb. Ke kávovaru vám zapůjčíme i profesionální mlýnek na kávu.

Co se teď bude dít?

  1. Stavte se ideálně na našem showroomu, kde si kávovary vyzkoušíte a osaháte. 
  2. Vybraný kávovar vám přivezeme a zapojíme přes filtraci Brita. 
  3. Servis nechte na nás: Co se týče pravidelné údržby i nečekaných oprav.

Bez příslušenství by to nešlo

Kromě kelímků, hrníčků nebo cukrů s vlastním logem u nás seženete i kvalitní chemii k čištění kávovaru Urnex. Vybrat můžete i šálky a další doplňky uznávané baristické značky Loveramics nebo další doplňky jako konvičky na mléko nebo tampery.

Správná příprava kávy, základ úspěchu

K čemu by byl kvalitní kávovar a káva, když ji nebude mít kdo připravit? I to za vás vyřešíme. Proškolíme váš tým tak, že všichni budou vařit kávu správně a v dobře udržovaných kávovarech. Osvojí si přípravu espressa, mléčné pěny, správný stupeň mletí i extrakci kávy.

Chcete na kávě vlastní logo? Žádný problém

Zvolte si balení kávy, hrnky nebo cukry s vaším vlastním logem. Stavte se u nás v showroomu a společně vybereme tu nejlepší kávu, kávovar i nezbytné příslušenství.

Káva z vaší kavárny tak uspokojí i opravdu náročné zákazníky a rádi k vám přijdou znovu a znovu.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz