Benefit pro zaměstnance I Výborná káva

 _F3A7289

Spojte užitečné s příjemným. Odměňte své zaměstnance čerstvě praženou kávou, která vám všem zlepší den. Pražírna Ignác Vám umožní toho dosáhnout se svým servisem do kanceláře

Jaké formy spolupráce nabízíme?

1) Chci kávu, mám kávovar

Vyberte si podle vašich chutí a každý měsíc budete mít svoji dávku kofeinu. Volba kávy je na vás, registrujte se na našem eshopu a získejte zvýhodněné ceny. 

kafe 2-2026 

2) Chci kávu, nemám kávovar.

Pro tyto situace zde máme kávový servis do kanceláře, díky němuž vám vypůjčíme kávovar zdarma. Kávovary nabízíme dle kapacity vaší kanceláře, model se vybírá podle zvoleného měsíčního odběru, který určí přibližný počet šálků, které se na pracovišti vypijí.

Spolupráce je jednoduchá: Zvolíme model kávovaru, vybereme kávu, které vám bude nejvíce chutnat. Kávovar nainstalujeme a ukážeme ovládání. Pomůžeme vám s jeho údržbou a vyřešíme i případný servis.

Dr. Coffee C12

Dr. Coffee F12 Plus

Dr. Coffee F12 Big Plus

Dr. Coffee Minibar S1

Plně automatický barista do malé až střední kanceláře

Plně automatický barista pro střední až velké kanceláře.

Plně automatický barista s lednicí do velkých kanceláří.

Plně automatický barista na zrna i instantní nápoj pro nejnáročnější

30 šálků/ den

100 šálků/ den

100 šálků/ den

až 200 šálků/ den

 3) Alternativní příprava? Není problém!

V rámci zastoupení nabízíme doplňky značky Hario, Chemex, Timemore apod. K tomu vám naše pražírna dokáže nabídnout výběrovou kávu IG coffee roasters, která je určena pro filtrovanou přípravu. Zrna pro tyto kávy vybíráme z mikrolotů, důležitý je pro nás přístup farmáře, odrůda i zpracování kávy.

kafe 2-7316

Praženo s láskou v Hradčanech u Brna, neváhejte se k nám stavit na prohlídku showroomu s pražírnou a ochutnejte naše kávy než se rozhodnete. 

2N6A1486 (kopie)

Reference:

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz