Bialetti New Venus moka konvice, 6 šálků

Kód: 8380
Neohodnoceno
Značka: Bialetti
969 Kč
Skladem za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Celonerezová elegantní konvice Venus v barevném provedení, 235 ml, vhodná pro všechny varné desky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIALETTI NEW VENUS moka konvice na 6 šálků

Kávovar Bialetti Venus má nezaměnitelný a elegantní design. Precizní zpracování navíc zaručuje vysokou kvalitu díky patentovanému bezpečnostnímu ventilu, který usnadňuje čištění. Bialetti Venus má masivní tělo a je vyrobena tak, aby vydržela.
Tento model má tloušťku kotle zvětšenou o 20%, což propůjčuje vysoký výkon a zaručuje nejvyšší kvalitu. Nerezové tělo je z oceli, která funguje také na indukčních varných deskách. Elegantní styl podtrhuje lesk, který si konvice zachovává i po dlouhodobém používání. Objem 235 ml.

Příprava:

Jak moka konvička funguje? Tento domácí kávovar se skládá z horní utěsněné nádoby, filtru a spodní nádoby. Během přípravy jako první naplňte spodní nádobku studenou vodou (voda nesmí přesahovat spodní okraj bezpečnostního ventilu). Potom do spodní nádoby vložte trychtýř se sítkem(filtrem). 
Do trychtýře nasypte středně hrubě mletou kávu (nestlačujte) a očistěte okraj od zbytků. Ujistěte se, že má horní díl konvičky těsnící kroužek a konvičku sešroubujte. Moka konvičku postavte na varnou desku, po několika minutých začne káva vytékat z výdejního sloupku v horní nádržce. Horká voda se tlakem pohybuje nahoru a protéká mletými zrny kávy. Vaše lahodné domácí espresso je připraveno, už jen stačí si dát nohy nahoru a kávu si vychutnat!

Nešroubujte konvičku držením za rukojeť, plastová rukojeť se může zlomit. Nikdy nenahřívejte konvičku prázdnou. Konvičku nenechávejte zbytečně dlouho na rozehřáté plotýnce.

Použití:

Venus je vhodná pro plynové (tak aby plameny směřovali do spodní části konvičky, plamen nesmí přesahovat), elektrické, sklokeramické i indukční (mimo modelu pro 2 šálky) varné desky. 

Umístěte výrobek na varnou desku tak, aby rukojeť byla mimo dosah tepla. 

Údržba:

Konvičku myjte pouze vodou bez čistících prostředků, nepoužívejte žádné abrazivní čistící prostředky (písek, drátenku, hrubou houbičku apod). Konvice lze mýt v myčce, ale pořád platí, že čistící prostředky ji mohou poškodit, proto doporučujeme ruční mytí. Po použití doporučujeme opláchnout a vysušit rozloženou

Po uvaření kávy konvici nerozšroubovávejte, dokud nezchladne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Moka konvičky
Barva: Stříbrná
Ohřev: Indukce, Plyn, Sklokeramika, Elektrika
počet šálků: 6
Materiál: Nerezová ocel
Kapacita: 235 ml

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz