Bialetti New Brikka moka konvice, 2 šálky

Kód: 8391
Neohodnoceno
Značka: Bialetti
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Vylepšený design, hliníkové tělo s černou nádobou ve tvaru diamantu, 120 ml. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIALETTI NEW BRIKKA moka konvice na 2 šálky

Model Brikka prošel designovou úpravou, má novou spodní nádobu ve tvaru diamantu. New Brikka disponuje vylepšeným sloupkem s patentovaným pěnícím mechanismem pro větší krému. Celá konvička je vyrobená z potravinářského hliníku

Příprava:

Jak moka konvička funguje? Tento domácí kávovar se skládá z horní utěsněné nádoby, filtru a spodní nádoby. Během přípravy jako první naplňte spodní nádobku studenou vodou (voda nesmí přesahovat spodní okraj bezpečnostního ventilu). Potom do spodní nádoby vložte trychtýř se sítkem(filtrem). 
Do trychtýře nasypte středně hrubě mletou kávu (nestlačujte) a očistěte okraj od zbytků. Ujistěte se, že má horní díl konvičky těsnící kroužek a konvičku sešroubujte. Moka konvičku postavte na varnou desku, po několika minutých začne káva vytékat z výdejního sloupku v horní nádržce. Horká voda se tlakem pohybuje nahoru a protéká mletými zrny kávy. Vaše lahodné domácí espresso je připraveno, už jen stačí si dát nohy nahoru a kávu si vychutnat!

Nešroubujte konvičku držením za rukojeť, plastová rukojeť se může zlomit. Nikdy nenahřívejte konvičku prázdnou. Konvičku nenechávejte zbytečně dlouho na rozehřáté plotýnce.

Použití:

Brikka je vhodná pro plynové (tak aby plameny směřovali do spodní části konvičky, plamen nesmí přesahovat), elektrické a sklokeramické varné desky. 
Umístěte výrobek na varnou desku tak, aby rukojeť byla mimo dosah tepla. 
Není vhodné pro indukční desky.
 

Údržba:

Konvičku myjte pouze vodou bez čistících prostředků, nepoužívejte žádné abrazivní čistící prostředky (písek, drátenku, hrubou houbičku apod). Konvice není vhodná pro mytí v myčce. mohlo by způsobit nevratné změny na materiálu. Po použití doporučujeme opláchnout a vysušit rozloženou
Po uvaření kávy konvici nerozšroubovávejte, dokud nezchladne.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Moka konvičky
Barva: černá, Stříbrná
Ohřev: Plyn, Sklokeramika, Elektrika
počet šálků: 2
Materiál: Hliník
Kapacita: 120 ml

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz