Technivorm moccamaster KBGT 741 černý

Kód: 8365
Neohodnoceno
Značka: Technivorm
5 999 Kč
Skladem za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Legendární domácí kávovar Technivorm Moccamaster KBGT s termo nádobou na 1,25l dokonalé filtrované kávy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technivorm moccamaster KBGT 741 černá

Holandskému Technivormu se podařilo dobýt tisíce kuchyní i kancelářských kuchyněk ikonickým překapávačem Moccamaster. Na doslova jedno cvaknutí vám během pár minut obstará skvělou filtrovanou kávu. Excelentní extrakce hezky do termosky.

Moccamaster sestává ze tří částí – tělesa na ohřev vody s nádobou na vodu a sprchou, kónickým plastovým dripperem a odizolovanou konvicí z nerezu.

Moccamaster je produktem holandské společnosti Technivorm, jejímž cílem bylo vytvořit kvalitní kávovar na jednoduchou přípravu kávy. Cíl se jim dokonale vydařil a už 50 let kralují segmentu domácích překapávačů. Výhodou této značky je unikátní tepelné těleso, které dokáže udržet teplotu vody na stejné úrovni po celou dobu extrakce. Co to znamená? Káva je chutná, příjemná a dokonale aromatická.

Příprava kávy netrvá déle než 6 minut a po této krátké chvíli vám Moccamaster díky silnému topnému tělesu připraví až 1,25l kávy. Navzdory komplikované technologii má Moccamaster jen jedno tlačítko, se kterým ho celý ovládáte. Současně disponuje funkcí Stop-Drip a udržením teploty finálního nápoje po dlouhou dobu od filtrace.

Doporučený poměr vody a kávy je 1 litr na 60g kávy.

Hlavní funkce:

  • stálá teplota vody po celou dobu extrakce
  • jedno tlačítko pro manipulaci (ON / OFF)
  • 1,25 litru kávy za 6 minut

Doplňkové parametry

Kategorie: MoccaMaster
Materiál nádoby: nerezová ocel
barva: černá
Objem: 1,25 l

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz