Technivorm moccamaster KBG 741 Select matně černá

Kód: MOC_1002
Tip
Neohodnoceno
Značka: Technivorm
5 899 Kč
Skladem za 1-2 dny
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Legendární domácí kávovar Technivorm Moccamaster KBG vhodný pro přípravu až 1,25l dokonalé filtrované kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technivorm moccamaster KBG 741 matně černá

Milovníci filtrované kávy POZOR! Technivorm představuje nejlepší domácí překapávač v historii. Moccamaster KBG 741 SELECT. Ještě jste o něm neslyšeli? Tak zbystřete pozornost.

Nová funkce SELECT je skvělým doplňkem pro ty, kteří nechtějí připravovat celou konvici kávy najednou. Stačí přepnout režim na Select, a s novým Moccamastrem si připravíte stejnou chutnou kávu i s polovičním objemem

Moccamaster je produktem holandské společnosti Technivorm, jejímž cílem bylo vytvořit kvalitní kávovar na jednoduchou přípravu kávy. Cíl se jim dokonale vydařil a už 50 let kralují segmentu domácích překapávačů. Výhodou této značky je unikátní tepelné těleso, které dokáže udržet teplotu vody na stejné úrovni po celou dobu extrakce. Co to znamená? Káva je chutná, příjemná a dokonale aromatická.

Příprava kávy netrvá déle než 6 minut a po této krátké chvíli vám Moccamaster díky silnému topnému tělesu připraví až 1,25l kávy. Navzdory komplikované technologii má Moccamaster jen jedno tlačítko, se kterým ho celý ovládáte. Současně disponuje funkcí Stop-Drip a udržením teploty finálního nápoje po dlouhou dobu od filtrace.

Doporučený poměr vody a kávy je 1 litr na 60g kávy.

Hlavní funkce:

  • stálá teplota vody po celou dobu extrakce
  • jedno tlačítko pro manipulaci (ON / OFF)
  • 1,25 litru kávy za 6 minut

Doplňkové parametry

Kategorie: MoccaMaster
Materiál nádoby: sklo
barva: černá
Objem: 1,25 l

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz