🎄🎄🎄 VÁNOCE V KLIDU S DOPRAVOU ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY 🎄 🎄 🎄 PLATÍ PŘI VYUŽITÍ ZÁSILKOVNY, POUZE DO 10.12

BIEPI SARA total BLACK

Kód: 1124
Vystaveno v showroomu
Neohodnoceno
Značka: Biepi
48 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Špičkový domácí kávovar s E61 hlavou, PID a stopkami, který se neztratí ani v menším provozu

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIEPI Sara white je špičkový domácí kávovar v černém matném provedení s dřevěnými doplňky. Elegantní jednopákový kávovar se skutečnou osobností. BIEPI Sara je poloautomatický kávovar vybavený profesionální hlavou E61 určený primárně do domácnosti, ale jež se neztratí ani v menším gastro provozu. Navíc díky PID nastavení a stopkám, bude příprava a chuť kávy srovnatelná s kávou z kavárny.

Hlavní přednosti kávovaru:

Vibrační čerpadlo
Nejčastější typ čerpadla pro domácí kávovary. Vyznačuje se menšími rozměry a dostupnější cenou, což je u kávovaru pro domácí použití podstatné. Vibrační čerpadlo pracuje na principu kmitů čili vibrací. Tento způsob znamená kolísavý tlak, který dále upravuje přetlakový ventil.

Výdejník horké vody
Z kávovaru je kromě hlavy a parní trysky také vyveden výdejník horké vody. Využitím horké vody z nahřátého kávovaru, tak můžete připravit další teplé nápoje. Připravujete-li espresso a zároveň lungo, bude se výdejník horké vody hodit pro prodloužení espressového základu.

E61 hlava
Legendární konstrukce hlavy kávovaru z roku 1961. Vyniká perfektní teplotní stabilitou díky neustálé přítomnosti horké vody z bojleru v hlavě kávovaru. Ta je tvořena masivní pochromovanou mosazí. Po nahřátí drží perfektně teplo.

Nastavení teploty vody se systémem PID
Přípravu espressa můžete mít ještě více pod kontrolou také díky nastavení teploty vody. PID regulace probíhá na základě nastavení přepínačů, které jsou dva (priorita a intenzita). Prioritu si vybíráte mezi párou a espressem a intenzitou pak volíte teplotu. Kávovary bez systému PID po nahřátí už vodu neohřívají, dokud teplota neklesne na nějakou danou nižší teplotu. Proto je systém PID velkým benefitem.

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary Biepi
Rozměry: 25 x 44 x 40cm
Objem bojleru: 1,8l
Hmotnost: 20kg
Příkon: 1250w
Napětí: 240V
Barva: Matná černá s dřevěnými doplňky
Čerpadlo: Vibrační
Hlava kávovaru: E61
Připravované nápoje: Espresso, Cappuccino, Latte, Horká voda

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz