Bialetti Moka Induction černá, 4 šálky

Kód: 702
Neohodnoceno
Značka: Bialetti
859 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

New Moka Induction 6tz je fantastický, elegantní a pevný model pro indukci od lídra na trhu kávovarů - Bialetti

Detailní informace

Detailní popis produktu

New Moka Induction 6tz je fantastický, elegantní a pevný model od lídra na trhu kávovarů - Bialetti. Jeho unikátní vlastností je tělo vyrobené z oceli a hliníku, díky čemuž je vhodný na všechny typy varných desek včetně indukce. Nová verze je po designové stránce osvěžená, má silnější stěnu kotle a nabízí nové barevné provedení.


• Design:
Moka Induction je elegantní kombinace klasické konvice na kávu s extravagantním designem. Výběrem této konvice na kávu jste si vybrali skvělý nástroj pro přípravu kávy s jedinečnou estetikou. Knoflík a přídavná rukojeť z černého silikonu poskytují pohodlnou manipulaci a podávání, když je vaše káva hotová. Horní nádržka konvice na kávu je hliníková a spodní nádržka je vyrobena z oceli.

• Použití:
Bialetti Moka Induction je vhodný pro plynové, elektrické a indukční varné desky. Umístěte výrobek na varnou desku tak, aby rukojeť byla mimo dosah tepla.

Kávovou konvici umyjte ručně, bez čisticích prostředků. Nevhodné do myčky nádobí.

Při výběru velikosti vašeho kávovaru mějte na paměti, že pokaždé, když potřebujete připravit množství kávy stanovené výrobcem.

• Jak moka funguje?
Kávovar se skládá z horní utěsněné nádrže, filtru a spodní nádrže. Do filtru vložte mletou kávu, nalijte vodu do spodní nádržky pod úroveň pojistného ventilu a připojte všechny prvky. Kávovou konvici postavte na sporák a počkejte několik minut. Horká voda se pohybuje do horní nádrže a protéká mletými zrny. Vaše lahodné a aromatické espresso je připraveno!

Doplňkové parametry

Kategorie: Moka konvičky
Barva: černá
Indukce: Ano
počet šálků: 4
Materiál: hliník a ocel
Kapacita: 180 ml

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz