Bialetti Moka Induction 6 šálků červená

Kód: 597
Neohodnoceno
1 399 Kč
Vyprodáno

Moka Induction 6 je fantastický, elegantní a pevný model vyrobený lídrem na trhu kávovarů - Bialetti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moka Induction 6 je fantastický, elegantní a pevný model vyrobený lídrem na trhu kávovarů - Bialetti. Tato kombinace klasické konvice na kávu Moka a moderního designu vytvoří skvělý gadget v každé kuchyni. Tento model je vhodný pro všechny typy varných desek, včetně indukčních. Moka Induction 6 se používá k vaření 6 šálků kávy najednou (každý přibližně 50 ml). Celková kapacita je 300 ml.

• Design: Moka Induction je elegantní kombinace klasické konvice na kávu s extravagantním designem. Při výběru této konvice na kávu jste si vybrali skvělý nástroj pro přípravu kávy s jedinečnou estetikou. Knoflík a přídavná rukojeť z černého silikonu zajišťují pohodlnou manipulaci a podávání, když je vaše káva připravena. Horní nádrž na kávovou konvici je hliníková a spodní nádrž z oceli.

• Použití: Bialetti Moka Induction je vhodný pro plynové, elektrické a indukční varné desky. Položte výrobek na varnou desku tak, aby rukojeť byla mimo dosah tepla. Umývejte kávovou konvici ručně, bez jakýchkoli čisticích prostředků. Není vhodné do myčky. Při výběru velikosti vašeho kávovaru mějte na paměti, že pokaždé, když potřebujete připravit množství kávy stanovené výrobcem.

• Jak funguje moka? Kávovar se skládá z horní uzavřené nádrže, filtru a spodní nádrže. Vložte mletou zrnkovou kávu do filtru, nalijte vodu do spodní nádrže pod úrovní pojistného ventilu a připojte všechny prvky. Položte konvici na kávu na sporák a počkejte několik minut. Horká voda se pohybuje do horní nádrže a protéká mletými zrnky. Vaše lahodné a aromatické espresso je připraveno!

Doplňkové parametry

Kategorie: Moka konvičky
Výrobce: Bialetti
Počet šálků: 3
Barva: zlatá
Objem: 150 ml
Výška: 16 cm
Šířka: 17 cm
Materiál: ocel+hliník
Indukce: ANO
EAN: 8006363003841

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz