Bialetti Fiammetta 3 Red

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Fiammetta je nejbarevnější řada od společnosti Bialetti, předního světového výrobce kávovarů. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
769 Kč    
Kód produktu 141
Kategorie Moka konvičky
 

Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje, a připravte si svou oblíbenou kávu ještě zábavnější! Model Bialetti Fiammetta 3 se používá k vaření 3 šálků kávy najednou (každý přibližně 50 ml). Celková kapacita je 150 ml.

• Design: Fiammetta je elegantní kombinace klasické konvice na kávu s extravagantním designem. Při výběru této konvice na kávu jste si vybrali skvělý nástroj pro přípravu kávy s jedinečnou estetikou. Fiammetta je k dispozici v několika barvách. Knoflík a přídavná rukojeť z černého plastu poskytují pohodlnou manipulaci a podávání, když je vaše káva připravena.

• Použití: Bialetti Fiammetta je vhodný pro plynové nebo elektrické varné desky. Položte výrobek na varnou desku tak, aby rukojeť byla mimo dosah tepla. Umývejte kávovou konvici ručně, bez jakýchkoli čisticích prostředků. Není vhodné do myčky. Při výběru velikosti vašeho kávovaru mějte na paměti, že pokaždé potřebujete připravit množství kávy stanovené výrobcem.

• Jak funguje moka? Kávovar se skládá z horní uzavřené nádrže, filtru a spodní nádrže. Vložte mletou zrnkovou kávu do filtru, nalijte vodu do spodní nádrže pod úrovní pojistného ventilu a připojte všechny prvky. Položte konvici na kávu na sporák a počkejte několik minut. Horká voda se pohybuje do horní nádrže a protéká mletými zrnky. Vaše lahodné a aromatické espresso je připraveno!

Výrobce Bialetti
Počet šálků 3
Barva červená
Objem 150 ml
Výška 17,5 cm
Šířka 9 cm
Materiál hliník
Indukce NE
EAN 8006363026550